+38 (050) 392-72-72
Elektromontážní práce za rozumnou cenu

Pošlete svou žádost

Kvalita práce na prvním místě

Spolehlivě provedené elektromontážní práce jsou základem každé stavební činnosti. Rozhodují o tom, jestli bude možné vybudovaný objekt využívat maximálně efektivně a bezpečně. garantuje špičkové provedení všech typů prací. Od dodání materiálu přes instalaci přenosových a rozvodných sítí až po zapojení elektrozařízení všech typů.

Profesionalita a garance kvality

Naši pracovníci zajistí rychlé a kvalitní zasíťování jakéhokoliv pozemku nebo objektu i jeho napojení na energetickou soustavu.

Co nabízíme klientům

nabízí služby generálního dodavatele při výstavbě nových i rekonstrukci už existujících objektů. K plné spokojenosti zákazníka realizujeme elektromontážní práce všeho typu.

Služby

1

Instalace, zapojení a servis transformátorů.
Bildvel je certifikován pro práci s transformátory od napětí 0,4 do 330 kV. 
2

Zasíťování objektů a instalace systémů elektronapájení.
Na klíč realizujeme všechny typy prací od přípravy projektu až po montáž rozvodné sítě.
3

Montáž elektrického nadzemního vedení.
Specializujeme se na montáž elektrického vedení v rozsahu 0,4 – 330 kV. Provádíme všechny typy prací od projektování až po servis.
4

Instalace kabelového vedení.
Provádíme podzemní pokládku na pozemcích i instalaci kabelových rozvodů v budovách. S pomocí naší techniky řešíme takové zakázky rychle, efektivně a bez omezování běžného života v místě, kde jsou práce prováděny.

Komplexní provedení všech typů zakázek

Každou zakázku pečlivě nastudujeme na základě obdržené stavební dokumentace. Naši inženýři na místě posoudí podmínky pro provedení prací a navrhnou jejich optimální podobu. Následně zpracují celý projekt a předají ho k realizaci našim montérům. Po dokončení stavebních prací a otestování funkčnosti instalovaného zařízení je zhotovená zakázka předána zákazníkovi. Klademe důraz na profesionalitu a dodržujeme dohodnuté termíny – spolupráce s námi pro vás nebude rizikem..

Proč si nás vybrat?

vždy realizuje zakázku poctivě, spolehlivě a s maximálním ohledem na úsporu času a prostředků klienta.
Objednat elektromontážní práce
Důvěřují nám