+420773237511zadejte nám úkol, my ho realizujeme

Pošlete svou žádost
Naši pracovníci mají více než 10leté zkušenosti s výstavbou podzemní infrastruktury bezvýkopovým způsobem. Pro provedení její pokládky používáme prověřenou techniku (TR-14, Vermeer Navigator), lokační systémy (MarkV, Eclipse) a další speciální vybavení.

Neprovádíme pouze stavební a montážní práce. Zabýváme se i tvorbou projektů a jejich rozpočtů, dodáním zařízení a materiálu. Také realizujeme servisní a rekonstrukční služby všech typů.
Vrtné soupravy Vermeer Navigator
Pro provádění horizontálních vrtných prací a pokládku infrastruktury používáme prověřené stroje americké výroby, a to v modifikacích:
1
Mini – zařízení pro pokládku infrastruktury o průměru 90 – 300 mm
2
Midi – zařízení střední úrovně pro pokládku potrubí o průměru 300 – 600 mm
3
Maxi – nejsilnější zařízení pro pokládku páteřních potrubí o maximálním průměru 1100 mm
S pomocí naší techniky provádíme projekty jakékoli obtížnosti, a to jak v prostředí městské zástavby, tak i průmyslových areálů. Stroje Vermeer Navigator mohou bezvýkopovým způsobem pracovat až do hloubky 50 m a na vzdálenost 500 m.

Lokační systém Eclipse

Toto zařízení vyráběné společností Digital Control Incorporated je určeno pro provádění podpovrchového monitoringu v reálném čase v průběhu realizace bezvýkopových prací. S pomocí lokačního systému může obsluha vrtného zařízení korigovat jeho činnost a kontrolovat, jestli je dodržována správná trajektorie.

Lokační systém Mark V

Tento systém představuje poslední generaci zařízení série Mark vyráběných společností Digital Control Incorporated. Jeho hlavní předností je možnost spuštění na úrovni velmi nízkých frekvencí, a to jak před prováděním vrtných prací, tak i v jejich průběhu. To umožňuje předejít kontaktu vrtného zařízení s již existující infrastrukturou a jinými překážkami. Systém Digitrak Mark V také umožňuje s maximální rychlostí obnovovat informace o podmínkách v místě, kde jsou bezvýkopové práce prováděny. To je velmi důležité především při práci v dynamickém městském prostředí.

Komplex TULSA Rig Iron TR-14

Zařízení pro pokládku kabelů a potrubí, které je uzpůsobeno pro optimalizaci vlastností terénu, ve kterém vrtné práce probíhají. Provádí úpravu odpadového materiálu tak, aby co nejméně zatěžoval životní prostředí. Jeho výrobcem je americká společnost TULSA Rig Iron Ing.

5 důvodů pro spolupráci s «Bildvel»

1
Vybíráme optimální technická i finanční řešení na míru pro každý projekt, který realizujeme.
2
Bezvýkopovým způsobem provádíme výstavbu nové i rekonstrukci již existující infrastruktury, a to bez ohledu na komplikovanost podmínek v místě prací.
3
Používáme současné pracovní postupy, moderní techniku a odolné materiály.
4
V případě potřeby pomůžeme klientovi při procesu schválení projektu státními úřady.
5
Provádíme servis realizovaných projektů v rámci jejich garance i po jejím uplynutí.