+420773237511
Projektování, výstavba a spouštění vodovodů a kanalizací

Pošlete svou žádost
Projekty realizujeme v obvyklých i specifických podmínkách. Vždy s ohledem na efektivní provedení zakázky a komfort našich klientů. Provádění prací bezvýkopovým způsobem nám umožňuje plnit stanovené cíle bez zbytečného obtěžování obyvatel a dopravních komplikací.

Jakákoliv potrubí v jakýchkoliv podmínkách

Na základě více než 20letého působení v oblasti výstavby podzemní infrastruktury dobře víme, že všechny projekty musí být poctivě realizovány do nejmenších detailů. Proto vždy věnujeme pozornost všem jejich aspektům. Od první návštěvy místa, kde budou práce probíhat, naším specialistou až po volbu materiálu a použitého pracovního postupu odpovídajícího místním specifikům. Společnost nabízí svým zákazníkům tyto služby:
1

Výstavba studní

2

Instalace čerpacích stanic

3

Pokládka páteřních vodovodů

4

Výstavba odpadních systémů
5

Pokládka kanalizací

Proces provedení prací
Na základě bohatých zkušeností s realizací projektů všech typů jsme si osvojili maximálně efektivní pracovní postupy zjednodušující a urychlující pokládku potrubí. 
Využíváme moderní geolokační techniku, preferujeme bezvýkopové provádění prací a klasické výkopové postupy používáme pouze tam, kde nám místní podmínky neumožňují provedení prací jiným způsobem.

Spolehlivě a vážně

Úspěšně jsme realizovali mnoho velkých projektů, a získali si tak důvěru řady významných partnerů (Huawei, Vodafone, Ukrtelekom, Lifecell, McDonald's).
Věří nám