+420773237511
kvalita, zodpovědnost, spolehlivost

Pošlete svou žádost
Specializujeme se na elektromontážní práce, telekomunikace a bezvýkopovou pokládku podzemní infrastruktury. Nabízíme provedení prací všech typů v rozumných termínech a s důrazem na jejich maximální efektivitu. 
Za dobu našeho více než 20letého působení na trhu jsme uskutečnili desítky velkých projektů – často ve velmi složitých podmínkách. Kvalitu naší práce tak může potvrdit řada spokojených klientů.
Hodnocení našich zákazníků
Pavlov Ivan Olegovič
Naše objednávka co do pokládání vodovodu pro zábavní centrum byla splněna společností včasně a na profesionální úrovni. Problémy, které vznikly během práce, byly rychle odstraněny, což neovlivnilo určený termín dokončení výstavby. Skutečnost, že společnost poskytuje záruční servis vzbuzuje důvěru v kvalitu provedené práce. S výsledkem spokojen.
Plotnikov Dmitrij Alexandrovič
Když bylo nutné rekonstruovat systém napájení elektřickým proudem, narazil jsem na problém: přípravu potřebné dokumentace a vlastně provádění práce zpravidla provádějí různé společnosti, což není příliš pohodlné. Společnost "Bildvel ", která se specializuje na bezvýkopovém pokládání potrubí a komunikací, tyto úkoly úspěšně kombinuje.
Ivanchenko Andrey Alexandrovič
Kontaktoval jsem společnost na doporučení a výsledek mě nezklamal. Pracuje zde tým skutečných profesionálních inženýrů, kteří nabízejí skutečně inovativní řešení v oblasti bezvýkopového pokládání komunikací. Rychle dokončené stavební práce na poměrně složitých objektech.
Tishchenko Igor Ivanovič
Tuto společnost jsem si vybral pro přenos existujícího kabelového vedení, protože existuje mnoho organizací což se specializují na bezvýkopovém pokládání potrubí a komunikací, ale jen jednotky nabízejí následný záruční servis. „Bildvel“ je jednou z takových organizací a následný záruční servis, který nabízejí, ukazuje, že kluci se nebojí převzít odpovědnost a odpovídají za kvalitu provedené práce.
Jaremenko Nikolay Stepanovič
Elektrifikace ůseku, kterou jsem si objednal v roce 2016, proběhla rychle a na nejvyšší úrovni. Okamžitě byla připravena dokumentární databáze, dostatečný počet profesionálních zaměstnanců, potřebných materiálů a vybavení nám umožnily dokončit práci co nejdříve. Princip kvalitního výkonu všech služeb deklarovaných společností je plně opodstatněný.
Kiričenko Eduard Fedorovič
Stavba základní stanice na klíč byla dokončena na nejvyšší úrovni. Hlavní výhodou pro mě je, že práce byla prováděna pomocí nejmodernějších technologií - to vzbuzuje důvěru a naději pro dlouhý nepřetržitý provoz stanice. Působí také pozornost k požadávkám zákazníků a následný záruční servis.