+420 773 237 511
Zelená energie
Zelená energie
img
img
img
img
img
img
img
img
LLC "COMMUNICATIONS
AND CONSTRUCTION COMPANY"

BILDVEL S.R.O.
img
img
img
img
img
img
img
img
img
Naše spolecnost má zkušenosti s výstavbou energetických zarízení na Ukrajine. Firma nabízí kompletní elektromontážní práce a to:
 • Návrh kabelových linií,
 • Vzduchových vedení prenosu energie, návrh rozvoden,
 • Výstavba optických komunikacních linek,
 • Výstavba kabelových vedení odberných míst,
 • Výstavba trafostanic, strídacu a pripojování objektu koperátorským sítím.
 • Výstavba solárních stanic s instalací a pripojením solárních panelu.
 • Vstupní ovládání kabelu, laboratorní zkoušky montovaných zarízení a kabelových vedení.
img
img
img
img
img
SPECIALISTÉ Z NAŠÍ SPOLECNOSTI
PROVÁDELI PRÁCI NA NÁSLEDUJÍCÍCH
PROJEKTECH:
img img
 • ... Výstavba kabelového vedení 10 kV dle projektu "Výstavba dvouokruhového vedení 10 kV, napojení fotovoltaické solární elektrárny na ruzné sekce 10 kV transformovny 110/35/10 kV " Malin“ se sídlem u zákazníka v regionu Zhytomyr, okres Malinsky, obec Slobodka. ..
 • ... Instalace optického kabelu na koncová zarízení objektu zákazníka umístená na adrese: p. Grigoryevka, okres Chaplinsky, region Cherson 1, vetrná farma Sivash.
 • ... Výstavba vedení 10 kV k projektu "Výstavba dvouokruhového vedení 10 kV, pripojení fotovoltaické solární elektrárny k ruzným 10 kV trafostanicím 110/35/10 KV stavba úseku Stoyanka nachází se u objektu zákazníka v regionu Zhytomyr, mesto Stoyanka, st. Armeiskaia, 21". Horizontální smerové vrty u nové výstavby vetrné elektrárny Dnestr na adrese: Belgorod-Dnestr oblast Odeské oblasti, obec Starockosachie, mimo obec. .... Výstavba kabelových vedení sítí sberu elektrické energie 35 kV v zarízení vetrné elektrárny jižne-ukrajinské 300 MWT
img
INSTALACE ELEKTRICKÉHO ZARÍZENÍ
 • Bohaté odborné zkušenosti naší spolecnosti nám umožnují instalovat elektrická zarízení na objektech, které jsou ve výstavbe i na objektech urcených k rekonstrukci. Instalujeme jakékoliv zarízení od renomovaných špickových svetových firem. Výber závisí na datech projektu a požadavku zákazníka. Krome toho dodáváme a provádíme údržbu všech typu elektrických zarízení.
img
img
img
ELEKTRICKÁ STANICE A ROZVODNÉ BODY
img
Bildvel s.r.o. jako dodavatel na klíc poskytuje širokou škálu elektromontážních prací pri výstavbe nových nebo rekonstrukcích stávajících hlavních snižovacích rozvoden, rozvoden zátežových center a rozvoden do 330 kV. Montujeme zarízení od známých svetových firem. Jedná se o výkonové transformátory, automatické transformátory, sbernicové vedení, vypínace poruch, odpojovace atd.
img
img
img
INSTALACE VNITRNÍHO OKRUHU
A SYSTÉM NAPÁJENÍ
Specialisté spolecnosti
Bildvel s.r.o. jako dodavatel na klíc poskytuje širokou škálu elektromontážních prací pri výstavbe nových nebo rekonstrukcích stávajících hlavních snižovacích rozvoden, rozvoden zátežových center a rozvoden do 330 kV. Montujeme zarízení od známých svetových firem. Jedná se o výkonové transformátory, automatické transformátory, sbernicové vedení, vypínace poruch, odpojovace atd.
img
img
img
img
img
img
 • Vedení k rozvadeci (jeden nebo více, v závislosti na velikosti zarízení a zatížení), kabel a materiály pro jeho vedení (PVC trubka, stocená trubka, spojovací prvky (rohy pro otácení kabelu, T-spojky, krabicové spoje atd.), kovové vanicky, ocelové trubky (pro použití na vysoce horlavých místech), rozvadece (zabezpecující napájení ruzných cástí budovy, tj. odvetrávání jednotek, zásuvkové síte atd.), energetická zarízení (lampy, elektrická zarízení) a rozvadece (technické zásuvky, domácí zásuvky, vypínace atd.).
 • Vývody k rozvodným zarízením, napájecím deskám, napájecím obvodum, osvetlovacím obvodum a dalším prvkum vnitrního napájení pripojujeme pomocí komponentu predních svetových výrobcu pro zajištení bezpecnosti práce elektrických zarízení.
img
img
VNEJŠÍ OSVETLENÍ
 • Bildvel s.r.o. montuje poulicní osvetlení pro chaty, pozemky okolních budov, území podniku a skladové komplexy.
 • V procesu montáže instalujeme sloupy/pylony, kryty veží, podpery konzol, osvetlovací zarízení, vybavení elektrických desek a vedení kabelu.
 • Máme bohaté zkušenosti s montáží venkovních osvetlovacích systému za použití ruzných druhu moderních konstrukcí a materiálu predních zahranicních i tuzemských výrobcu.
img
img
img
img
img
img
PODZEMNÍ NAPÁJECÍ KABEL
 • Bildvel s.r.o. pokládá vnitrní a vnejší sít podzemních silových kabelu ruzného napetí.
 • Naši specialisté pokládají zemní silový kabel do zeme (vcetne zemních prací), do speciálních kabelových konstrukcí (do krabic, kanálu, speciálních žlabu, žlabu, kabelových stojanu atd.)
  Pro zvýšení spolehlivosti napájení a s prihlédnutím ke svetovým tendencím rozvoje rozvodné síte stredního napetí naše spolecnost nabízí kabelové trasy se žáruvzdornou extrudovanou izolací (XLPE kabely a etylenpropylenový kaucuk).
  XLPE kabely se stredním napetím jsou lepší než impregnovaný papír izolacní, protože:
 • Vysoká pracovní teplota umožnuje zvýšit vybíjecí kapacitu.
 • Vysoká odolnost proti pretížení a poruše uzavreného obvodu.
 • Povolit smerování na ruzných úrovních neobsahují olej, bitumen, olovo, díky cemuž je proces instalace mnohem jednodušší a šetrný k životnímu prostredí.
 • Spolehlivejší použití a levnejší údržba menší hmotnost.
img
img
img
img
img
img
image
Již 10 let se naše spolecnost specializuje na bezvýkopové technologie pomocí horizontálního smerového vrtání. Pokládáme kabelové síte, potrubí velkého i malého prumeru, modernizujeme síte a další podzemní objekty. V naší spolecnosti pracuje tým velmi kvalifikovaných odborníku. Aby byl náš závazek ke kvalite efektivnejší, byla zrízena speciální konstrukcní oddelení. Jedná se o úseky jako horizontální smerové vrtání, ctyrsloupový konvoj na pokládce hlavního prívodu, skupina rekonstrukce podzemních objektu, montážní a merící laborator, kancelár údržby atd. Neustále zavádíme nové technologie a používáme ty nejlepší materiály. To nám umožnilo zlepšit kvalitu a dobu pokládky podzemních staveb. Na druhou stranu tato politika minimalizuje náklady zákazníku a šetrí životní prostredí. atd.
image image
 • Stavba elektrického vedení 0,4-330kV je jedním z hlavních proudu naší spolecnosti. Privádíme elektrinu do prumyslových objektu, paneláku i do odlehlých oblastí. Naše spolecnost nabízí kompletní sortiment stavebních prací jako je pruzkum území, zpracování projektu, instalace a uvedení do provozu. Takový prístup vám pomuže ušetrit cas a peníze. Naši odborníci vám poradí s výberem materiálu pro elektroinstalacní práce. Mužeme použít bud vlastní materiály, nebo ty, které dodají zákazníci. Bezúrazová a spolehlivá práce elektrické síte i neprerušované napájení je hlavním úkolem výstavby elektrického vedení. Než to clovek zacne stavet je nutné vybrat zkušeného dodavatele s dobroum povestí. Tím se budete chránit. Pri stavbe elektrického vedení používáme nejkvalitnejší materiály a spolehlivé zarízení a na konci naší práce je vždy poskytována záruka zákazníkovi.
 • Instalace elektrického vedení vychází ze státních norem a normativních dokumentu s prihlédnutím ke všem bezpecnostním opatrením. Státní normy a predpisy, s povinným provádením bezpecnostních predpisu pri výstavbe prenosových vedení a elektroinstalacních pracích vždy leží na dne naší instalace elektrického vedení.
img
img
img
img
img
img
VÝVOJ PROJEKTU
Naše spolecnost disponuje projektovým oddelením, které splnuje všechny požadavky trhu služeb v oblasti vytvárení systému napájení objektu. Dlouholeté zkušenosti, vysoce kvalifikovaní specialisté, výpocetní technika techniky nám umožnují nabídnout širokou škálu inženýrství služby v oblasti elektrické energie jakékoli úrovne obtížnosti. Vyvíjíme projekty elektrických sítí jakéhokoli napetí a úcelu.
img
img
img
Navrhujeme vnitrní a vnejší napájecí systémy pro prumyslové i neprumyslové zákazníky. Dále provádíme studii proveditelnosti výstavby elektrického vedení a rozvoden, zpracováváme komplexní projekty výstavby objektu elektrické síte a jejích jednotlivých cástí. Pri vývoji projektu zvažujeme všechny zmeny v oblasti stavebnictví a energetiky. Jsme schopni vypracovat projekty pro moderní zarízení s komplikovanou strukturou a automatizací. Naši specialisté podrobne zkoumají nejnovejší trendy v oblasti vývojových projektu, výroby elektrických zarízení. Analyzují také trhy technologií a materiálu a uplatnují nové standardy bezpecnosti a ekonomické efektivity práce.
img
img
img
Kontaktujte nás
Důvěřují nám